גרינבוים עידו וערן- עו"ד
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3238329
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל המשרד

 

אברהם גרינבוים משרד עו"ד

 
 
משרדנו נוסד בשנת 1962 ע"י בעל המשרד עו"ד אברהם גרינבוים, המשרד מונה 3 עורכי דין ומתמקצע בתחום הגבייה עבור מוסדות וחברות.
המשרד נותן מענה לכל בעיה העלולה להתעורר עד להשלמת המטרה: גביית החוב בכל תיק ותיק, ולשם כך מעסיק המשרד חוקרים, מאתרים וקבלני הוצאה לפועל על מנת להגיע לחייבים בכל רחבי הארץ.
המשרד מטפל בכל קשת החובות בין אם מקורם בחוב שטרם נתבע ובין אם חובות שנוצרו בגין שיקים שלא כובדו, שטרי חוב וחובות שלא מגובים בבטחונות.
המשרד מרושת ומחובר ישירות למערכת בתי המשפט ולרשות האכיפה והגבייה (לשכות ההוצאה לפועל).

 

צוות המשרד

 
משרדנו מורכב מצוות משפטי של 3 עורכי דין וצוות אדמיניסטרטיבי. כמו כן הוא עובד בשיתוף פעולה עם חברות איתור, חוקרים וקבלני ביצוע חיצוניים, המסייעים לצוות המשפטי בביצוע כל המטלות והפעילויות הכרוכות באיתור חייבים, בניהול ובמימוש הליכי תביעה, בגבייה ובהוצאה לפועל. יש למשרדנו ניסיון עשיר בניהול הליכים משפטיים, לרבות הופעות וייצוג לקוחות בערכאות בתי המשפט השונות ובלשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ
 
 

ייצוג מקצועי ללקוחות

 
המשרד מפעיל את כלל הפעולות שהחוק מאפשר על מנת להגיע במהירות וביעילות במטרה להביא לגביית כלל החובות עבור הלקוח.
המטרה הראשית היא לגבות את החוב בין אם החייב משתף פעולה או לא משתף פעולה בדרך להגשמת המטרה.

האמצעי המועדף על משרדנו הוא לגרום לחייב לשתף פעולה על מנת להביא לסילוק החוב. חייב שלא ישתף פעולה ולא יגיע להסדר תשלום - יופעלו נגדו כל הליכי הגבייה שהחוק מאפשר.

 

האני מאמין שלנו

 
משרדנו רואה לנגד עיניו את צורכיו המיוחדים של כל לקוח בתחום הגבייה המשפטית, ולצורך כך זוכה כל לקוח לקשר שוטף לגבי תיקיו. משרדנו אחראי לניהול המשפטי של תיקי הלקוח ולליווי הכולל של ענייניו המשפטיים.
 
צוות משרדנו ידאג ללוות אתכם באופן אישי וצמוד, לאורך כל התהליך וייצג אתכם מול כל הגופים הרלוונטיים. לתיאום פגישה ייעוץ התקשרו: 072-3238329.
אברהם גרינבוים עורך דין בתחום הגבייה והוצאה לפועל