גרינבוים עידו וערן- עו"ד
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3238329
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי התמחות

 
אברהם גרינבוים – משרד עורכי דין מתמחה בתחום הגבייה וההוצאה לפועל ובתחומים משפטיים משיקים. משרדנו הינו מוביל בתחום הגבייה המשפטית וצבר לו מוניטין מכובד, הודות ליכולת מקצועית, ותק וניסיון של יותר מ- 50 שנה בתחום, תפיסה ניהולית מתקדמת ומדיניותו בניהול מערך הגבייה המשפטית עבור הלקוח במהירות המירבית ובמינימום הוצאות.
 

משרדנו עוסק בתחומים הבאים:

 

הוצאה לפועל / גבייה

 
המשרד מטפל בכל קשת החובות, בין אם מקורם בחוב שטרם נתבע ובין אם חובות שנוצרו בגין שיקים שלא כובדו, שטרי חוב וחובות שלא מגובים בביטחונות, ולרבות הגשה לביצוע של פסקי דין .
 
משרדנו קנה לעצמו שם של משרד המתמחה ושפועל בהצלחה רבה גם במגזרים קשי גבייה. שיטות הפעולה המיוחדות הננקטות על ידנו, תוך מימוש יסודי של כל ההליכים החוקיים העומדים לרשותנו, הניבו הצלחה של ממש בהיקף ובקצב הגבייה בתיקים ובחובות המטופלים על ידנו, בכל רחבי הארץ.
לצורך ביצוע מלאכת הגביה אנו מפעילים במידת הצורך קבלני הוצאה לפועל , מאתרים ומבצעי מסירות בכל חלקי הארץ.
 

ליטיגציה בבית משפט

 
המשרד מלווה בהצלחה את לקוחותיו בניהול תיקים בבתי משפט במגוון תחומי ההתמחות של המשרד. המשרד מעניק שירותי ייצוג משפטי בכל שלבי הסכסוך, זאת החל מהמגעים הראשונים, המשך בהליכים בפני בתי משפט, לרבות הליכי בוררות וגישור, ועד לקבלת הכרעה שיפוטית בפסק-דין, או ניסוח הסכם פשרה, הכול כדי להשיג עבור לקוחותיו את התוצאות המיטביות, בכל פעם מחדש.
 

עסקאות מקרקעין

 
למשרדנו ניסיון בליווי עסקאות מקרקעין מגוונות: חוזי מכירה, קנייה והשכרה של דירות, חנויות, מגרשים ונכסים.
 
א. קנייה/מכירה – מכירה או רכישה של דירה הינה הליך משמעותי בחיים, ולרוב הינה העסקה הכספית הגדולה ביותר של אדם בחייו, המסתכמת בכמה מיליוני שקלים. משכך, ישנה חשיבות רבה למקצועיות ההליך ולטיפול נכון בנכס, על מנת שלא להעמיד בסיכון את הכספים המושקעים בה. ישנה חשיבות רבה לבדיקת סוגיית המיסוי עוד בטרם החתימה על העיסקה כדי למנוע נזק ללקוח בעת החתימה. משרדנו מעניק ליווי, ייצוג וטיפול בכל השלבים המקדמיים, לרבות בדיקת סוגית המיסוי, סיוע וייעוץ בשלבי המשא ומתן, ולרבות עריכת המסמכים הנדרשים על ידי רשויות המס וטיפול סוגיית המיסוי מולן .

 
ב. השכרה – רבים נוטים לזלזל בחשיבותם של הסכמי שכירות. את אלה שזלזלו אנחנו פוגשים בסופו של יום, כשהם פונים אלינו לאחר שהתעוררו בעיות וההסכם היה חסר בנקודות מהותיות, ואנחנו נדרשים לתקן טעויות שנעשו.
 

פינוי מושכר

 
פעמים רבות בעל נכס מוצא עצמו שבוי בידי שוכר שמפר את חוזה השכירות, או פולש לנכס שמסרב לפנות אותו. במקרים אלה לא רק שנגרם חסרון כיס מאחר ולא משולמים דמי שכירות של הנכס, אלא שאף מצטברים חובות לרשויות (ארנונה גז, מים, חשמל וכו').

אם לא די בכך, הרי שברוב המקרים המתגורר בנכס הופך להיות אדיש למצבו, ולא שומר עליו, כך שהנכס מתחיל להינזק, דבר שיצריך הוצאה כספית נוספת כדי להשיבו לקדמותו. ברור שמצב עגום זה מחייב טיפול מידי ונחרץ, אחרת החובות ייערמו. משרדנו מנהל תביעת פינוי כנגד שוכר שמפר את הסכם השכירות או כנגד פולש/ים לנכס.

 

מיסוי עירוני

 
משרדנו מעניק חוות דעת בסוגיות ארנונה כללית, אגרות והיטלים ומייצגת את לקוחותיה אל מול הרשויות המקומיות, ועדות ערר ובערכאות המשפטיות הרלוונטיות. במקרים הנדרשים אנו מייצגים את הלקוח במשא ומתן מול הרשויות, בהגשת תביעות השבה על גביית ארנונה ביתר וכן בייצוג התושב בכל הערכאות המשפטיות כנגד תביעות על חוב ארנונה.
 
שנים של ניסיון תורמות להצלחה בשטח!
אנו משוכנעים ביכולתנו להעניק שירותים איכותיים בתחום גבייה והוצאה לפועל, לכל לקוח הנזקק לשירותי גביה משפטית. ביטחוננו מבוסס, בין השאר, על העובדה שחלק נכבד מלקוחותינו הפרטיים, המוסדיים ו/או המסחריים כאחד, הינם לקוחות שענייני התביעה, הגבייה וההוצאה לפועל שלהם, מטופלים על ידנו לאורך שנים, לשביעות רצונם של כל הנוגעים בדבר, ותוך השגת כל היעדים המוצבים בפנינו מעת לעת. התוצאות מוכחות, וזאת הודות לשיטות גבייה משפטיות ייחודיות, אשר ניבנו עם שנות ניסיוננו הרבות.

 
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ, צרו קשר: 072-3238329.